ATMOS kombinētie apkures katli

Atmos kombinētie apkures katli DC

Atmos kombinētie apkures katli DC 25 SP

2803.31 Eur
apkures katli Atmos 25 SP

* Cenā iekļauts PVN 21% nodoklis.

Papildu komplektācija iekļauta cenā

Atmos kombinētie apkures katli DC

Noderīga informācija skatāma šeit:
Apraksts

Kombinētie apkures katli Atmos

Kombinētie apkures katli Atmos patiesībā ir divi apkures katli vienā. Kombinētie granulu apkures katli ļauj veikt ļoti efektīvu koksnes sadedzināšanu izmantojot gāzģenerācijas - gazifikācijas principu, ar iespēju papildus kurināt ar granulām, dabasgāzi vai šķidro kurināmo. Šie unikālie koksnes un granulu katli, ļauj kurināt arī ar gāzi vai šķidro kurināmo, atkarībā no degļa, kas uzstādīts uz apkures katla. Šie kombinētie granulu katli standartā tiek piegādāti bez degļa, granulu degli varat iegādāties arī vēlāk. Nedaudz pielāgojot, šajos granulu katlos varat izmantot arī citu granulu katlu degli. Atmos kombinētie granulu katli sastāv no korpusa ar trīs degkamerām, kuras ir novietotas viena virs otras. Divas augšējās gāzģenerācijas apkures katla kameras kalpo kurināšanai ar malku un cita veida cieto kurināmo. Savukārt apakšējai granulu katla priekšā esošajai kamerai ir nepieciešams deglis, tā ir izklāta ar keramiku, lai aizsargātu pašu granulu katlu un nodrošinātu optimālāku kurināmā degšanas kvalitāti. Granulu katliem kurtuves savā starpā ir atdalītas ar ūdens apvalku, tādēļ tās būtiski neietekmē viena otru, un, pateicoties tam, kurinot ar atsevišķiem kurināmā veidiem, šie granulu katli sasniedz ļoti augstu lietderības koeficientu. Atmos kombinētie granulu katli korpusi ir izgatavoti no metinātas konstrukcijas kvalitatīva plākšņu tērauda 4-8 mm biezumā.

Kombinētie apkures katli Atmos - granulu dedzināšanas process.

Granulas tiek iekrautas granulu apkures katla tvertnē , savukārt no tvertnes ar granulu transportiera gliemežskrūves palīdzību granulas tiek piegādātas granulu deglim, kur tās tiek automātiski aizdedzinātas. Atmos granulu deglis tika izstrādāts, lai pēc iespējas mazāk veidotos piededži un piesārņojumi. Lai nodrošinātu maksimālo lietderības koeficientu un labāko degšanas kvalitāti, granulu katli tiek vadīti pilnīgi automātiski. Atmos DC SP granulu katli var tikt papildus aprīkoti ar ierīci, kas pēc malkas sadegšanas automātiski ieslēgs pievienoto granulu, šķidrā kurinamā vai dabasgāzes degli.

Atmos kombinētie apkures katli DC darbojas kombinācijā ar dažādiem kurināmo veidiem - alternatīvo degvielu, bez apkures katla pielāgošanas ( koks + granulas, koksnes + dabasgāze, koksne + vieglā degvieleļļa);

Jebkurā laikā jūs varat pārslēgties uz citu kurināmā veida;

Augsta efektivitāte;

Aizņemts maza telpa

Vajag vienu skursteni un dūmvadu;

Ekoloģiskā darbība - visi sildīšanas metodes.

Tehniskie parametri
Atmos kombinētie apkures katli DC