Granulu apkures katls ATMOS D ar ventilatoru

Granulu apkures katls ATMOS D ar ventilatoru

Granulu apkures katli Atmos D ar ventilatoru D50P

3657.50 Eur
apkures katli Atmos D50P apkures katli Atmos D50Papkures katli Atmos D50Papkures katli Atmos D50Papkures katli Atmos D50P

* Cenā iekļauts PVN 21% nodoklis.

Papildu komplektācija iekļauta cenā

Atmos DP sērijas granulu katli ar jaudu > 48 kW papildus aprīkoti ar Extra +

Vilkmes ventilātors (standarts)

Honeywell - Atmos vilkmes regulators (standarts)

+ Atmos rezerves blīvēšanas aukla

+ Atmos rezerves šamots- pusmēness

 Deglis un padeves aprīkojums cenā nav iekļauts !

 

Apraksts

Granulu apkures katli ATMOS D-efektivitāte

Augsti efektīvie granulu apkures katli ATMOS DP izstrādāti pilnīgai koksnes granulu sadedzināšanai. Atkarībā no prasībām, granulu deglis var tikt uzstādīts katla kreisajā vai labajā pusē.

Kurināmā tvertne parasti atrodas blakus katlam, vai arī blakus telpā un tam var būt brīvi izmēri (standarta ietilpība ir 250, 500,1000 vai 2000 l). Bieži vien par tvertni tiek izmantota daļa no katlumājas, kura ir pietiekama visai apkures sezonai.

Paša granulu degļa darbība notiek pilnīgi automātiski. Deglis saņems ieslēgšanās komandu, transportieris iebērs granulas degļa sprauslā, un ar aizdedzināšanas spirāli notiks to aizdedzināšana. Pēc tam, kad granulas būs aizdegušās, deglis strādās ar uzstādīto jaudu, līdz sistēma sasniegs uzstādīto temperatūru, tad deglis atslēgsies un granulas, kuras būs palikušas degļa kamerā, sadegs. Tādējādi deglis būs gatavs jaunam darbam un nepieciešamības gadījumā, viss cikls atkārtosies.

Katla veiktspēja un degļa tālākā darbība tiek vadīta ar elektroniskās regulēšanas palīdzību, kas ļauj pielāgot katlu konkrētiem visas sistēmas nosacījumiem. Kurināmā padeve, degšanas kameras tīrīšana un pelnu tīrīšana notiek reizi 5 – 30 dienās, atkarībā no granulu kvalitātes un tvertnes izmēriem.

Nepieciešamības gadījumā katlu ir iespējams aprīkot ar automātisko pelnu savākšanas sistēmu ērtākai kurināšanai ar minimālu apkalpošanu.

Liela šo granulu katlu priekšrocība ir arī tas, ka, noņemot katla degli ir iespējams kurināt arī ar cieto kurināmo- malku un briketēm. 

Tehniskie parametri
Katla CSN EN 303-5 klase Klase
Nominālā jauda, granulas kW 13.5-45
Nominālā jauda, koksne kW
Degkameras tilpums l 250/500/1000
Masa kg 430
Lietderības koeficients %
Augstums un dziļums(garums) mm 1405x870
Platums mm 606
Ūdens tilpums l 117
Dūmvada diametrs mm
Degļa tips
Pieslēgšanas spriegums