Granulu apkures katls ATMOS D bez ventilatora

Granulu apkures katls ATMOS D bez ventilatora

Granulu apkures katls ATMOS D bez ventilatora 14P

2147.00 Eur
apkures katli Atmos 14P apkures katli Atmos 14P

* Cenā iekļauts PVN 21% nodoklis.

Papildu komplektācija iekļauta cenā

Atmos DP sērijas granulu katli ar jaudu > 48 kW 

Honeywell - Atmos vilkmes regulators (standarts)

+ Atmos rezerves blīvēšanas aukla

+ Atmos rezerves šamots- pusmēness

 Deglis un padeves aprīkojums cenā nav iekļauts !

Noderīga informācija skatāma šeit:
Apraksts

Augsti efektīvie apkures katli ATMOS DP izstrādāti pilnīgai koksnes granulu sadedzināšanai. Atkarībā no prasībām, granulu deglis var tikt uzstādīts katla kreisajā vai labajā pusē.

Kurināmā tvertne parasti atrodas blakus katlam, vai arī blakus telpā un tam var būt brīvi izmēri (standarta ietilpība ir 250, 500,1000 vai 2000 l). Bieži vien par tvertni tiek izmantota daļa no katlumājas, kura ir pietiekama visai apkures sezonai.

Paša granulu degļa darbība notiek pilnīgi automātiski. Deglis saņems ieslēgšanās komandu, transportieris iebērs granulas degļa sprauslā, un ar aizdedzināšanas spirāli notiks to aizdedzināšana. Pēc tam, kad granulas būs aizdegušās, deglis strādās ar uzstādīto jaudu, līdz sistēma sasniegs uzstādīto temperatūru, tad deglis atslēgsies un granulas, kuras būs palikušas degļa kamerā, sadegs. Tādējādi deglis būs gatavs jaunam darbam un nepieciešamības gadījumā, viss cikls atkārtosies.

Katla veiktspēja un degļa tālākā darbība tiek vadīta ar elektroniskās regulēšanas palīdzību, kas ļauj pielāgot katlu konkrētiem visas sistēmas nosacījumiem. Kurināmā padeve, degšanas kameras tīrīšana un pelnu tīrīšana notiek reizi 5 – 30 dienās, atkarībā no granulu kvalitātes un tvertnes izmēriem.

Nepieciešamības gadījumā katlu ir iespējams aprīkot ar automātisko pelnu savākšanas sistēmu ērtākai kurināšanai ar minimālu apkalpošanu.

Liela šo granulu katlu priekšrocība ir arī tas, ka, noņemot katla degli ir iespējams kurināt arī ar cieto kurināmo- malku un briketēm.

Tehniskie parametri
Nominālā jauda, granulas kW 4.5 -15
Degkameras tilpums l 70
Masa kg 259
Lietderības koeficients % 90 -93 %
Izmēri: Augstums x Platums x Dziļums mm 1405x589x606
Ūdens tilpums l 65
Dūmvada diametrs mm 150
Pieslēgšanas spriegums 230/50