Atmos katlu uzstādīšana

Apkures sistēmu uzstādīšana

Apkures sistēmu uzstādīšana ir process, kas paredz precīzu apkures sistēmas projekta dokumentācijas tehnisko uzdevumu izpildi. Darbu izpildes laikā ir jānodrošina apkures iekārtu un visas apkures sistēmas uzstādīšanas prasības un ražotāja ieteiktās rekomendācijas. Apkures un ūdensapgādes sistēmu ierīkošana un modernizācija parasti sākas ar kvalitatīva sistēmas tehniskā projekta izstrādi.

Ņemot vērā uzkrāto pieredzi dažādu apkures sistēmu projektēšanā un uzstādīšanā, varam piedāvāt sertificētu meistaru pakalpojumus dažādu apkures un ūdensapgādes sistēmu izbūves un pārbūves tehnisko risinājumu realizēšanai. Mūsu partneri strādā individuāli ar katru klientu un noteikti palīdzēs atrast Jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotu apkures sistēmas ierīkošanas optimālāko risinājumu. Papildus tam nodrošinam arī mūsu pārdoto apkures iekārtu garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu, remontu.

Piedāvājam pieņemamas cenas apkures sistēmu uzstādīšanas darbiem un sistēmas ierīkošanā izmantojamiem materiāliem. Mēs strādājam ar speciālistiem, kuriem ir ievērojama pieredze inženiersistēmu projektēšanā un izbūvē, tāpēc varat paļauties, ka mūsu uzstādītās apkures un ūdensapgādes sistēmas strādās ilgi un nevainojami.