Kā veikt pasūtījumu

Kad esat izvēlējušies, lūdzu, aizpildiet pasūtījuma formu, norādiet rekvizītus, nepieciešamo preci un piegādes adresi , varat arī zvanīt uz pasūtījumu pieņemšanas tālruni un pasūtīt telefoniski. 

Mēs pārliecināsimies, ka prece ir noliktavā, un sazināsimies ar jums, lai precizētu piegādes laiku, vietu un citus jautājumus.

Apmaksa

Apmaksa skaidrā naudā saņemot preci
Prece tiek piegādāta klientam un par to tiek maksāts skaidrā naudā piegādes vietā. Jums tiks izsniegti dokumenti, kas apstiprina pirkumu. Šis apmaksas veids ir pieejams gan fiziskām, gan juridiskām personām.

Apmaksa ar rēķinu
Ieteicamais apmaksas veids, kas ļauj piegādi veikt iespējami ātri, kā arī saskaņā ar likumu, sniedz labākos patērētāja aizsardzības noteikumus. Preces piegāde tiek veikta tikai pēc pilnas pasūtījuma summas saņemšanas.  Ja iespējams, lūdzu, apstipriniet sava pasūtījuma apmaksu, nosūtot maksājuma uzdevumu pa e-pastu.

Piegāde 

Mūsu un piegādes partneru prioritāte ir efektivitāte, precizitāte un elastīgums. Jūs saņemsiet pasūtīto preci pilnā aprīkojumā un norādītajā laikā. 

Mēs esam gandarīti, ka varam Jums piedāvāt piegādi visā Latvijā. Preces tiks piegādātas vienas līdz trīs dienu laikā vai citā Jums piemērotā laikā.


Garantija

Mēs esam pārliecināti, ka Jūs būsiet apmierināti ne tikai ar nopirkto Atmos iekārtu, bet arī ar apkalpošanas kvalitāti. Mūsu pārdotajām precēm nodrošinam arī garantijas un pēc-garantijas servisu.